KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12253609
nr 1225 3609
Villgodt Lundgren
(1849-1911), Sverige
Oljemålning, Insjölandskap med björkar. Signerad. Olja på duk, 55x43 cm
Villgodt Lundgren, svensk bildkonstnär född 1849, död 1911.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:26:03
17/12 18:18:24
Villgodt Lundgren
Läs mer om Villgodt Lundgren